Průběh procedury

Pobyt v solné jeskyni je určen pro všechny věkové skupiny klientů od dětí přes těhotné ženy až po nejstarší věkovou skupinu. Jako doplněk pro regeneraci po zátěži je používají také sportovci.

Solná jeskyně je relaxačním místem, kde se váš organizmus zklidní při působení účinků soli. Doporučená délka jedné terapie v solné jeskyni je 45 minut. Během této doby sedíte nebo ležíte na velmi pohodlných sklápěcích křeslech a relaxujete za doprovodu příjemné hudby dle vlastního výběru a barevného osvětlení. Zmíněné prostředí napomáhá k celkovému uvolnění. Zjevné zlepšení Vašeho zdraví a nálady může být viditelné již po několika návštěvách. Doporučujrmr absolvovat kúru 10-ti návštěv v co nejkratší době za sebou a hned v prvním týdnu je nejlepší solnou jeskyni navštívit 3-4x.    

Pobyt v solné jeskyni začíná vždy v celou hodinu. Je vhodné se dostavit 5 - 10 minut už před zahájením, aby se Váš organismus náležitě uklidnil a připravil se na proceduru. Do solné jeskyně se vstupuje v lehkém oblečení bez obuvi.

Uvádí se, že jedna návštěva solné jeskyně vydá za 3 dny pobytu u moře a některé zdravotní pojišťovny na návštěvu solné jeskyně finančně přispívají. Pobyt v solné jeskyni však není doporučován osobám, které trpí nemocemi jako je hyperfunkce štítné žlázy, nádorová onemocnění, klaustrofobie, akutní zánětlivé stavy a tuberkulóza.

Jako doplněk procedur nabízíme možnost aktuvního způsobu relaxace pohybovou aktivitou na eliptickém trenažéru:

Trenazer 01

Spřátelené weby

 

                            solnaico